POZVÁNKA

 
Srdečně Tě zvu ženo, muži 
na vědomé prozkoumání tvého jedinečného těla a jeho energie.
 
Tantra masáž zvyšuje uvědomění, posiluje celistvost a vitalitu. Vede ke přijetí těla a vlastního potěšení.
 
Je to příležitost zastavit se, zpomalit a vychutnat si cestu dotekem, poznat sám sebe intimně, se vším, co se objevuje. Vytvářím prostor, kde se se můžete cítit v bezpečí, v bezpodmíněčném přijetí a péči.
 
 Cílem tantry je být v harmonii sám se sebou, je to návrat k přirozenosti a otevření možností vědomé práce se svojí energií.
 
 Tantra je pro mne tou nejúčinnější medicínou, která dokáže pozvednout fyzickou i psychickou kondici. Díky ní se může naše životní energie opět rozproudit. Tantra nás učí uvolnit se z koloběhu našich každodenních myšlenek a vnímat naše tělo. 
 
Rozvíjí naše nejlepší kvality - učí nás přijímat a milovat sami sebe, léčí stud a s ním spojená životní omezení. Učí nás otevřenosti, citlivosti a sebekontrole. Odplavuje stres a přináší pocit nové síly, optimismu a radosti. Masáž posiluje fyzické i duševní sebevědomí. Znamená sebepřijetí a touhu po poznání hranic potěšení.
 

Sexuální energie zvyšuje vibrační frekvenci našeho těla – můžeme ji využít jako bránu k vyšším úrovním vědomí. 

Tato terapie je o tom, nabít a oživit své tělo sexuální energií, posílit jeho vitalitu a vibraci. Odplavit vše, co nevyživuje. Je to uvolnění těla a mysle pro vnímaní energie, pozorování a koncentrace na citlivé části těla a erotické vjemy. Poznávání jak to mám, co mě dělá dobře, kam se mohu posunout..  Má přítomnost a ruce jsou oživující. Zvýšite jsi svou životní energii, a poznáte celotělový orgasmus :)

Je čas navrátit sexualitě její ztracené kvality a integrovat zdravý přístup k naší sexuální energii, poznat její potenciál 

a užívat si dar těla s posvátností, hravostí a hrdostí.

 
Tento tantrický ritulál je v délce od 2hod za 4 tisíce.
 
Více o mně najdete TADY: Simona
 
Těším se na naše setkání, které je vždy inspirující, nabíjející a transformační!
 
 
 
 
Klient Ondra a taky praktikant cvičení chi-kung: "Tohle je lepší než sex. 2 hodiny se mi někdo věnuje - a není to stroj :) Je to pocit takové blaženosti, že jsi říkám, jestli na to mám právo. Je to probuzení skrytých proudů a objevování nových možností a potenciálu... nová možnost jak vytvářet a rozvádět energii po těle. Je to taky trénink sebeovládání, cesta k získání energie. Současně i tak intenzivní vzrušení, co se jen tak nezažije. Naprosto unikátní zkušenost."